DREAM TEAM ITTIFAKI RESMİ FORUMU ve OGAME GAZETESI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İrcworld Dream Team Bagı nedir?

İrcworld Dream Team Bagı nedir? Empty İrcworld Dream Team Bagı nedir?

Mesaj  SAVASCI Ptsi Haz. 15 2009, 21:59

son zamanlarda bazı ircworld lu oyuncuların talebi uzerine 5 senelik evren 2 tarihinin en cok sorulmus konusulmus sorularından birisine bir kere daha acıklama getirmek istedik..

İrcworld ittifakı ogame de evren2 acıldıgı ilk 15 dakika içersinde Savascı (yani benim) taradımdan kurulmus bir ittifakdır.. suanda evren2 nin hatta tüm evrenlerin en eski ittifakıdır..

o dönem evrenin en guclu 2 ittifakı temp ve brothers di.. ircworld Temp ittifakı ile savas halindeydi. brothers de temple savasdaydı .. bu sebeple brothers ile ircworld arasında bir dostluk bagının temelleri atılmıstı

kuruldugu ilk gunden beri adından adından herzaman soz ettirmiş saygın bir yeri olan ircworld benim askerlik gorevini yapmak için oyuna 6 aylık bir ara vermemle yeni bir doneme girdi..

bu donemde ben hesabımı efsane oyuncu hollowman a devrettim ve ittifakın yonetimini bir diger efsane oyuncu thegate ile birlikte hollowmana verdim..

bu 6 aylık dönemde yaşanan bir çok olay o donemin en guclu ittifakı brothers in içlerinde yasadıkları kargasa yuzunden dagılıp yerine daha guclu bir ittifak olan Dream Team in kurulmasını saglamıstır..

Dream Team ircworld dostlugu bu donemde en yuksek seviyeye ulasmıstır.. efsane oyuncu thegate nin hesabı bazı oyuncuların sahtekarca hazırladıkları tuzakla kapatılmıstır.. dream team ve ircli oyuncular el ele verip bu sahtekarlıgın ortaya cıkmasını saglamıs ve thegatenin hesabıda acılmıstır.. bununla devam eden ve zirveye cıkan dt irc dostlugu hollowman ve thegate nin dream teame gitmesiyle organik bir baga donusmustur...

artık Dream team ve ircworld birbirlerine oyuncu alıp vermektedir..

Dream team ittifakı evrendeki her ittifakın en iyi oyuncularını kadrosuna katma hedefindedir .. yani kısacası Dream Team evren2 nin Milli takımıdır..

ben askerden donunce hollowman ve thegate ile birlikte bir toplantı yaptım.. herseyi ayrıntısıyla anlattılar.. benim kararıma uyacaklarını eger dream den cıkmalarını istersem benle birlikte cıkacaklarını soylediler... fakat o toplantıda gordukki hem dream için hem irc için en kazanclı şey bizim dreamde kalmamız olacaktı.. ve kalmaya karar verdik..

bununla birlikde ben hollowmana devrettigim hesabımı geri aldım.. hollowman da dream team de o anda bos olan bir boş hesabı devraldı ve yolumuza dream teamde devam ettik

aradan yıllar gecti...

dream team her yeni oyuncu alım döneminde bizim yonlendirmelerimizle ircworldden bir cok oyuncu aldı.. dream de okadar cok ircworldlu olduki kimse ircwrolde saldırmıyordu.. cunku hiç birimiz dt de olsakda irc le olan gönül bagımızı koparmadık..

Dream team ittifakı kuruldugu gunden bu gune kadar herzaman evrenin en guclu ve tanınmıs ittifakı olmayı başarmıs ünü tüm ogame evrenlerinde duyulmus hatta alman ogame serverlerinde dahi hakkında baslıkalr acılmıs yani ismi yurt dısında dahi bilinen yegane ittifakdır. türk ogamesinde herzaman ilkleri başarmıs bir mihenk taşıdır... bu başarımızda dt ye oyuncu veren bir çok ittifakın payı vardır.. tabiki ircinde vardır..

Dream Teame girmek gercekten zordur.. öncelikle çok iyi bir oyuncu oldugunuzu kanıtlamanız gerekmektedir (dream team ilk 80 den dusuk hesapları ittifakına almaz) daha sonra guvenilirlik ve dostluk konularında dürüst ve örnek kişiler oldugunuza dt lileri ikna etmeniz gerekmektedir.. ( dream team ittifakı ismi gibi ogamenin ruya kadrosu olmakla birlikte reel hayatlarındada yuksek statulere ulasmıs cevrelerinde örnek gosterilen insanlardan olusmaktadır. yani reeldede bir ruya takımdır)

ben ilk ircworld kurucusyum ve aynı zamanda 4. yani son dream team kurucusyum halen bu gorevi surdurmekteyim..

dream teamin kurucusu olarak acıkca soyluyorum ircworld hiç bir zaman dream team in alt ittifakı vs olmamıstır ! ancak bu 2 ittifak oyuncuları arasında hep bir gonul bagı olmustur. bu gonul bagı sayesinde dt ye en cok oyuncu veren ittifakların basında hep ircworld olmustur. Dt oyuncusu olmak herzaman bir ayrıcalıktır. evrendeki her oyuncunun hedefi dt ye girebilecek kaliteye ulasmak olmalıdır.. ve bunu en cok basaran ittifak ircworld oldugu için ilk kurucunuz olarak sizlere teşekkur ediyorum

Sizleri sevdigmi / sevdigimizi herzaman bilmenizi isterim...

daha uzun yıllar birlikte aynı yolda yurumek üzere siz ircworldlu kardeslerimi saygıyla selamlarım..

SAVASCI
SAVASCI
SAVASCI
Admin
Admin

https://dreamteam.yetkinforum.com

- Similar topics